2019, hai la tata!

Cu toții știm ce se face de Revelion, așa că nu vom avea un discurs lung despre amintiri, fluturași și zambiluțe. Punctăm doar că vrem să ne vedem cu voi în ultima noapte a anului. Neapărat!

“Dansul” la noi e organizat în felul următor:
☃ În seara de 31 Decembrie 2018, open doors va fi la ora 21.00 și nu 22.00 cum funcționăm în mod obișnuit.
☃ Vom avea deschise subsolul, parterul și sala Terminal.
☃ Vă încurajăm să veniți cu mâncarea voastră de acasă. Da, îți poți aduce salată boeuf, sarmale, ouă fierte colorate, ce vrei tu. Lichidele le cumpărați de la noi. Prețurile rămân la fel.
☃ Șampania de la ora 00.00 va fi din partea casei.

bilete online

31dec21:002018+1 New Years Eve Party @ Kulturhaus

2019, hai la tata!

“Dansul” la noi e organizat în felul următor:
☃ Vom avea deschise subsolul, parterul și sala Terminal.
☃ Șampania de la ora 00.00 va fi din partea casei.

bilete online

31dec21:002018+1 New Years Eve Party @ Kulturhaus